Ochrana osobných údajov

Aké osobné údaje používa simplefreshdelicious.net, ako ich spracovávame a používame? Všetko v súvislosti s pravidlami GDPR a našim portálom Simplefreshdelicious.net.

25. mája 2018 začalo platiť všeobecné nariadenie Európskej únie, ktoré má skratku GDPR a týka sa všetkého ohľadom ochrany Vašich osobných údajov. V tejto rubrike sa dozviete aké osobné údaje Simplefreshdelicious zbiera, ako s nimi pracuje, ako si ich možete upraviť, zmeniť prípadne odstrániť.

Náš prístup k ochrane súkromia

Pýtame si iba 3 osobné údaje

Moja stránka vyžaduje čo najmenej osobných údajov. Pre používanie stránky nie je nutné uviesť ani meno, ani priezvisko, ani vek či narodeniny. Reálne používame iba 3 osobné údaje (z toho len prvé dva sú povinné) – konkrétne e-mailovú adresu, vašu ip adresu.

Žiadne citlivé osobné údaje

Simplefreshdelicious.net nespracováva žiadne citlivé osobné údaje ako sú napríklad informácie o etnickom či rasovom pôvode, vierovyznanie, sexuálna orientácia či informácie o zdravotnom stave. Tieto informácie sú veľmi citlivé, mali by ste si ich chrániť a internetové stránky by ich nemali vyžadovať ak to nie je naozaj nutné.

Súhlas

Používaním stránky dávate súhlas s pravidlami používania stránky a udeľujete súhlas na spracovávanie údajov. Počas používania stránky, ak je nutné udeliť súhlas na spracovanie iných údajov (napr. účasť v súťaži, nákup kuchárskej knihy a podobne) tak si súhlas vyžiadam zvlášť. Jednotlivé osobné údaje sa dajú spracovávať jednotlivo), ale môžete odvolať súhlas so spracovaním e-mailu pre newsletter či notifikácie. Všetky operácie s osobnými údajmi – čiže úprava/editácia, stiahnutie či vymazanie osobných údajov sú automatické. Netreba nás kontaktovať, stačí sa prihlásiť na stránku www.simplefreshdelicious.net a kliknúť na príslušné tlačítko.

Úprava údajov alebo zmazanie údajov

Všetky operácie s osobnými údajmi – čiže úprava/editácia, stiahnutie či zmazanie osobných údajov sú automatické. Netreba nás kontaktovať, stačí sa prihlásiť na stránku Simplefreshdelicious.net a kliknúť na príslušny link. Kedykoľvek môžete pozastaviť registráciu, prípadne odvolať súhlas so spracovávaním osobných údajov.

Viac info

V prípade otázok nás kontaktujte infosimplefreshdelicious@gmail.com. 

Close
Uvarila a napísala s láskou Zuzi © Všetky práva vyhradené.
Close